WÄ…tek: [SF] Parchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2016, 01:27   #2
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- A tu sobie zostawiÄ™ miejsce na FAQ



Edycja Mike:

Czy koniecznie trzeba mieć 2 umiejki profesyjne?

- No tak. Można zrezygnować z jednej ale puli punktów to nie zmienia. Dawałoby to większą pulę na inne umiejętności ale nie zmienia bazowej puli pkt. Raczej nie będzie opcji zdobyca Umiejętności w grze.



Cytat Mike:

A jak z dowodzeniem w oddziale? Kto pierwszy zaklepie funkcje ten dowodzi czy zależnie od predyspozycji mechaniczno fabularnych?

- Nie oddział tylko grupa czy banda Wszyscy są więźniami i wszyscy mają ten sam status na start. Układy w grupie więc będziecie ustalać już na sesji. Traktuję to podobnie jak z "dowodzeniem" w Boltach



Cytat Mike:

A co do konkretnego wyboru specjalizacji/sprzętu, to może na tym etapie każdy zasygnalizuje kto co by chciał. Bo może głupio wyjść, jak po przyjęciu graczy okaże się, że wszyscy to snajperzy, czy saperzy

- Słusznie. Na razie mam te wstępne projekty od Ciebie i od Buki, i na razie to są profesyjnie piloci - drajwerzy. Chyba, że coś pozmieniacie. Od reszty na razie nic nie mam więcej. Ale będę co jakiś czas robił taką listę dla orientacji kto kim chciałby grać w sesji lub kogo już przysłał.


@Wzór do KP on line

https://docs.google.com/document/d/1..._Bc0tqTR8/edit

- Zrobione przez Kinku
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 08-12-2016 o 08:32.
Pipboy79 jest offline