Wątek: [SF] Parchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2016, 02:27   #2
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
- A tu sobie zostawię miejsce na FAQEdycja Mike:

Czy koniecznie trzeba mieć 2 umiejki profesyjne?

- No tak. Można zrezygnować z jednej ale puli punktów to nie zmienia. Dawałoby to większą pulę na inne umiejętności ale nie zmienia bazowej puli pkt. Raczej nie będzie opcji zdobyca Umiejętności w grze.Cytat Mike:

A jak z dowodzeniem w oddziale? Kto pierwszy zaklepie funkcje ten dowodzi czy zależnie od predyspozycji mechaniczno fabularnych?

- Nie oddział tylko grupa czy banda Wszyscy są więźniami i wszyscy mają ten sam status na start. Układy w grupie więc będziecie ustalać już na sesji. Traktuję to podobnie jak z "dowodzeniem" w BoltachCytat Mike:

A co do konkretnego wyboru specjalizacji/sprzętu, to może na tym etapie każdy zasygnalizuje kto co by chciał. Bo może głupio wyjść, jak po przyjęciu graczy okaże się, że wszyscy to snajperzy, czy saperzy

- Słusznie. Na razie mam te wstępne projekty od Ciebie i od Buki, i na razie to są profesyjnie piloci - drajwerzy. Chyba, że coś pozmieniacie. Od reszty na razie nic nie mam więcej. Ale będę co jakiś czas robił taką listę dla orientacji kto kim chciałby grać w sesji lub kogo już przysłał.


@Wzór do KP on line

https://docs.google.com/document/d/1..._Bc0tqTR8/edit

- Zrobione przez Kinku
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 08-12-2016 o 09:32.
Pipboy79 jest offline