Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2016, 21:38   #5
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Rozpędziłem się trochę z tym głosowaniem i wybrałem tylko jedną opcję - SRD-only, choć w sumie jest mi to wszystko jedno. W tym wypadku przemawia przeze mnie czyste lenistwo, bowiem nie chce mi się przeglądać pozostałych podręczników przy tworzeniu postaci, a ich dopuszczenie poniekąd zmusiłoby mnie do tego.

Choć nie zaznaczyłem tej opcji, to jestem za pierwszym wariantem. Na GDocu zagram bardzo chętnie jeśli będzie 5 dni czasu na odpis i w miarę normalne tempo rozgrywki na GDocu, bo niestety, ale zawsze pracuję na drugą zmianę (14-22) i pełną swobodę pisania mam dopiero po godzinie 23. W przeciwnym wypadku wolę same posty.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline