Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2016, 12:46   #3
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Tyle razy użyto słowa Pathfinder, że och i ach <3

No, ale muszę powiedzieć, że PF niekoniecznie jest tak prosty, jak można by sądzić. Słyszę wiele opinii, że jest męczący i ludzie znacznie bardziej wolą D&D 3.5 niż PFa. W dodatku ten system ma tyle szczegółów no i trzeba za każdym razem grzebać gdzieś w odmętach Combatowych zasad, w dodatku ilość atutów doprowadza do płaczu małych pand, a i jest wiele podręczników, więc albo dajesz całe SRD i pogodzisz się z tym, że ktoś zrobił Fightera o archetypie Cyber-Soldier, korzystając z Pathfinder Campaign Setting: Technology Guide, albo wyszukasz ograniczeń.
Enyłej, niekoniecznie polecam, choć gdybyś wybrała - to grałabym, mimo tego, że nie lubię sandboxów (simsy bez większej fabuły ).

Łatwiejszy byłby raczej Warhammer, choć nie wiem wtedy jak traktować "Pathfinderowy 3 lvl", biorąc w obroty WH. Słyszałam wielokrotnie, że Savage World jest bardzo uniwersalny, ale to by był kolejny system do czytania, więc pewnie ci się nie chce Jakby co to JPCannon na pewno chętnie by ci pomógł w tym systemie.

Swoje w ankiecie zaznaczyłam, choć jak wspomniałam, sandboxów nie lubię zbytnio. Ale zawsze chętnie zobaczę co z tego wyjdzie :P
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline