Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2016, 17:47   #9
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Dobra, miałem podać inny system to podaję: DnD 3.5 wbrew temu co wielu twierdzi jest to najbardziej spójna edycja DDków a do tego zdecydowanie mniej munchkin-friendly niż PF czy 5 (wiem co mówię, jestem munchkinem nie od dziś).

Inny system Fading Suns - nie ma zasad online, jest mało znany, przeraża ogromem opcji przy tworzeniu postaci, w dodatku to głównie space opera, jedyną jego zaletą jest to, że pod każdym względem jest ciekawszy, prostszy, lepiej oddaje realia walki i ogólnie przyjemniejszy w użyciu niż którykolwiek z wyżej wymienionych systemów. Ma jeszcze jedną zaletę ale to już moje osobiste preferencje, nie ma w nim poziomów postaci (podobnie jak w WoDowych settingach).
 
Googolplex jest offline