Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2016, 18:10   #7
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał olo19 Zobacz post
Jutro sporządzę kp może akurat się załapie Sprawdzę jak wyglądasz w roli mg, bo w roli gracza sprawujesz się całkiem spoko. Przewidujesz spore represje na krasnoludach bo nie wiem czy się decydować na taką postać.
Ja zapraszam i dziękuje za miłe słowa. A żadnej rasy nie wykluczam, czasem ktoś spojrzy nie ufnie, rozmowy może unikać, cenę dać droższą, nasikać do butów
Poważniej w rożnych miejscach rożni ludzie są. Ale nie mam na dzień dzisiejszy planów ataku tłumu podczas pogromu nieludzi. Choć to w sumie może być ciekawy pomysł na jakąś inną sesje. Drużyna samych nieludzi, stolica prowincji i zaczyna się pogrom. Warhammer to o tyle ciekawy system, że przy odrobinie "szczęści" i wieśniak z widłami potrafi zabić uzbrojonego i wyszkolonego rycerza/najemnika/awanturnika.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline