Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2016, 21:03   #1
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Nietypowa sesja dla nietypowego BG

Tak się noszę z zamiarem sesji dość nietypowej dla mnie, a z tego względu nietypowej rekrutacji. Na czym to miałoby polegać?
Żeby za wiele nie zdradzać przedstawię to w postaci krótkich skrótów myślowych.
Postać z amnezją. Wielkia posiadłość. Tajemnica. Odcięcie od świata. Duża szansa na szybki zgon. Krótkie posty, krótkie czasy na odpis. Minimalna interakcja z NPCami. Solówka.
Monologi wewnętrzne. Odpis MG w drugiej osobie. Odpis gracza w pierwszej.
I ogólne eksplorowanie owej posiadłość. Klimat detektywistyczny-horror- surviwal. I trochę zabawy w MacGywera.

Jako że cała historia ma trzymać mocny gotycko-horrowy klimat, a celem rozgrywki jest odkrycie przeszłości postaci to... jest problem.
Nie mogę założyć rekrutacji, bo nie bardzo mogę postawić wymagania. Nie ma KP bo postać jest praktycznie czystą kartą.
Owszem... jest szczątkowa mechanika i "żywotność", ale ogólnie nie obchodzi mnie ona przy rekrutacji.
Skoro więc nie mam kryteriów do postawienia potencjalnym graczom to... w grę wchodzi staż u weteranów i zdolność przekonania mnie do wzięcia u nowicjuszy. Ale wpierw, są jacyś chętni, są jakieś pytania?
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline