Wątek: [SF] Parchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2016, 23:36   #37
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wiedząc jakiego rodzaju dowódcą jest moja postać, to idąc tym tropem to nie wiem czy z otwartym złamaniem bym poszedł do tego lekarza :P
- No jak się tak wszyscy wczują tymi postaciami w te parchowanie to chyba by wyszło dość parchato No ale nawet chyba i lepiej


Cytat:
Ooo, zapomniałam napisać. Zgłaszam się, tylko kartę zacznę robić koło wtorku
- Witam i czekam, jak coś to pytaj



Cytat:
Hmm, myślę o strzelcu wyborowym
- Na razie pierwszy taki pomysł na postać więc luz.


Cytat:
Zuzu
Hakerstwo i/lub naprawy nie są jeszcze obsadzone, co Ty na to?
- Ale żeś się wczuł w tez zarządzanie kadrami...



Cytat:
Niestety zawsze jest za mało punktów
- Taa... Jak zwykle...



Cytat:
No właśnie, tak... nie napisałam tu oficjalnie, że i ja startuję A więc jestem/będę, cichaczem tam jakieś sprawy kosmetyczne na karcie poprawiam.
- Więc oficjalnie witam na pokładzie rekruty



Cytat:
Ale ten... facet, tak? :PP bo jest już kinkubus, Zuzu, jo tysz, no to mały babiniec nam wyjdzie jak co
- W sumie to nie wiada kogo kto przyśle więc poczekamy to zobaczymy



Cytat:
chciałbym coś w stylu koncepcji SVU-AS - Kb wyborowy na mocniejszą amunicję od typowego piechura ale z trybem ognia ciągłego - bo nie chciałbym skończyć ze snajperką na zwiedzaniu tuneli....
- Hmm... Popatrzmy... Może takie coś:

- Bierzesz zwykły karabin szturmowy. Ma niezły, zasięg, siłę ognia i szybkostrzelność. I ma 3 sloty. Jest to broń dwuręczna i posiada 3 loty.

- Za pierwszy slot bierzesz wyciszenie. Wówczas jest to wytłumiony zestaw + ammo.

- Za drugi slot bierzesz Celownik. Zmienia to standardowy szutrmowy kolimator na optykę. Dawałoby bonus do trafienia +1 ale zasięg zostawałby ten ze szturmówki.

- Zostawałby jeszcze trzeci slot na coś tam.


- W powyższej machinacji powstaje broń wyciszona, strzelająca tripletami, celniejsza od standardowej szturmówki.

- Wolałbym nie bawić się w tryby ognia u danej broni. Albo strzela jakimś ogniem albo innym.

- Podobnie można przerobić karabin snajperski na wyciszony choć strzelający ogniem pojedynczym. Albo nosić ze sobą drugą broń szturmową.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline