Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2016, 19:42   #3
Luwinn
 
Reputacja: 1 Luwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gienkoslav Zobacz post
Hmmmmm
Plan ambitny i nawet niegłupi. Tak myślę.

Niemniej jak odnosisz się do utrzymania w ryzach ilości i jakości odpisów?
Planujesz kolejkę zamykać po wypowiedziach wszystkich czy raczej na zasadzie kto pierwszy ten lepszy plus minus trzy dni od ostatniego twojego odpisu, hm?

Do kiedy trwa rekrut? Rozumiem, że szczegóły rodziny i sytuacji są dość istotne, a ich opis wymaga czasu więc stąd to pytanie.

Niemniej zgłaszam chęci.
Planuję zamykać kolejkę po odpisie od wszystkich graczy. Wtedy też wstawię mój post i tak dalej. Myślę że tydzień czy półtora starczy potencjalnym uczestniczącym w grze. Chociaż to się jeszcze uzgodni. Co się natomiast tyczy tej ilości i jakości odpisów to jeden post na jedną turę. Jeśli chodzi o jakość to dowolność. Możecie wstawiać obrazki, muzykę, specjalną czcionkę do odpisów.
Rekrutacja będzie trwać dopóki nie uzbieram kompletu 3 graczy. I tak ich opis jest dość istotny. Myślę że będę chciał wykorzystać niektóre z motywów które tam umieścicie podczas sesji.
 
Luwinn jest offline