Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2016, 20:38   #7
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Ty, Jill Chanata Waterson – Inianin mówił cichym, spokojnym głosem, nieco powoli, z dziwnym akcentem. Pokiwał dla podkreślenia głową.
Jasiek przełknął ciężko ślinę.
- Przyszła ta kobieta, a potem on się zmienił i wyciągnął nóż – mówił żywo gestykulując
- Nie nóż, a Klaive, konkretnie to „Brzeszczot grozy” – wtrącił Hernan
- No i potem wilk zmienił się w wilkora z Gry o Tron i się rzucili na tamtą kobietą, a ona też była potworem i… coś się z tobą stało i też chyba zmieniłaś się w potwora. Wgryzłaś się tamtej w bark, chyba ją nadjadłaś. Rozwaliliście ścianę i pół budynku, a potwór rzucił w nich moim samochodem… jak ja go sprowadzę na ziemię… Nic ci nie jest? Czy to w ogóle ty… Ty się zmieniłaś
Patrick popatrzył na nią srogo z góry.
- Nie ma co ukrywać, jesteś Garou, czy jak to mówią śmiertelnicy, wilkołakiem.
- Należysz do szlachetnego i nieskalanego plemienia Wendigo – rzekł Indianin uroczyście. Nie uszło jej uwagi, że wymienił nazwę Ducha-Ludojada znanego mitologii Indian z wybrzeża Pacyfiku.
- Jesteś Teurgiem czyli takim jakby przewodnikiem duchowym. I tak w ogóle to składam kondolencje, bo od teraz to masz przerąbane – mruknął Hernan uśmiechając się smutno.
- Nie strasz jej, i tak się wszystkiego dowie. Dobra Jasiek, co zamierzasz zrobić
- Ale szeryfie, ci dwaj są wilkołakami, i chyba coś zrobili mojej kuzynce, a pan nic nie zamierza zrobić? – weterynarz skakał wokół szeryfa. Ten zdjał okulary i oczy zabłysły mu żółto jak u wilka
- Jesteś otoczony przez CZTERY wilkołaki i pytasz co zamierzamy zrobić? Naprawdę? To ja zapytam cię, co ty zamierzasz zrobić? Podczas wybuch mógł ktoś zginąć
Jasiek pobladł
- Jill, powiedz im, że nic nie powiem… Proszę
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline