Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2016, 09:13   #7
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Postanowiła się pobawić w te diendi pięć, pod warunkiem, że nikomu nie podbiorę miejsca. Już wstępną wymianę zdań miałam na boku, więc powiem: jestem w komentarzach, zamiast kryć się po pw

Pomysł: Chciałam zaklinaczkę, najlepiej szlachciankę, która nie jest mile widziana w rodzinnych stronach z powodu swojego trudnego charakteru i możliwości poparcia go magią. Dlatego wyruszyłaby w świat, rządzić się innymi na innym kawałki terenu. Pomysł do rozwinięcia oczywiście, ale nie czytałam tych backgroundów z piątej edycji (w ogóle nie czytałam piątej edycji).

Czytałam kartę Amiry i oprócz wady (chociaż pewnie miałabym inną), planuję kompletne przeciwieństwo

No i zawsze jest opcja, że zrobię postać wiedźmy, jeżeli ten nie pasuje, ale to na razie nie ma co pisać, bo wolałabym przedstawiony wcześniej pomysł.

Na zakończenie, obrazek:
http://pathfinderwiki.com/mediawiki/...vil_binder.jpg
 
kinkubus jest offline