Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2016, 10:26   #8
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Co do wieloklasowości, to nigdy mi się to nie podobał w Baldurze. Więc nie ma się co przejmować

Czy jak napiszę historię o moim BG to będzie ok? Nie znam świata poza tymi z Baldura i never winter. Nazwy własne Clutterbane byś mi pomógł powsadzać? Bo to miało ręce i nogi?

Jakiś wzór karty itd?

Zabawa w cyferki z chęcią zostawię na wspólne dzieło moje i MG. (Bym wiedział co i jak na przyszłość).

Na 90% bym zagrał Paladynem (Problem tylko, że nie znam bogów aż tak), ale myślę, że jak zrobię historię to MG sam zaproponuje konkretnego, który by się nim zainteresował

Czyli reasumując. Piszę postać, która jest znana na świecie i coś reprezentuje sobą. Przynajmniej w jakiejś części świata czy wśród klasy zawodowej?

Uprzedzam, że mistrzem angielskiego i obsługi kompa nie jestem.
 
Hakon jest offline