Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2016, 21:24   #1
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Warhammer 40k RPG - Dary Chaosu nie dla graczy?

Jestem posiadaczem podręczników do kilku settingów do Wh40k RPG. Nawet jeśli nie we wszystkie dane było mi zagrać, przestudiowałem je w mniejszym lub większym stopniu i zauważyłem pewną tendencję, która zrodziła pytanie zawarte w temacie.
Wykładając szerzej co mnie gryzie - w każdym settingu Dary i mutacje sług Chaosu są niezwykle potężne, pokazują moc Niszczycielskich Potęg. Ściślej w każdym, w którym gracze nie są sługami Chaosu. W nieszczęsnym Black Crusade, "prezenty" dla wrogów Imperium Ludzi są nie dość że śmiesznie słabe w porównaniu do tych samych darów w pozostałych settingach, to spory ich odsetek jest dla postaci zwyczajnie szkodliwy.
W związku z tym mam kilka pytań do braci forumowej:
1. Dlaczego waszym zdaniem tak jest?
2. Czy jest w tym według was jakiś sens?
3. Czy macie na to jakieś własne rozwiązania?
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.
Eleishar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem