Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2016, 22:21   #6
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Wydaje mi się, że byłem dość elastyczny, zarówno w kwestii ekwipunku, jak i umiejętności czy zdolności. Start dość biedny, to chociaż po przez drobne zmiany chciałem Wam to wynagrodzić.

I nikogo zabijać nie będę, mojej postaci tam nie ma, więc nie mam jak. Za Wasze działania i BN-ów już ręki nie dam.


Przy pierwszym poście zachęcam do napisania parę słów o swojej postaci. Czy jako retrospekcja i coś z własnej historii czy po prostu parę słów o postaci, wygląd, z czego zdążyła się poznać (mocne, słabe strony, osobowość).
Zakładałem, że w przeszłości przeżyliście przynajmniej jedną wspólną przygodę, a dodatkowo ostatnie 2 tygodnie siedzieliście razem w tej karczmie.



Od razu może mała informacja dodatkowa.
Przystań w osadzie jest dość mała, przy pomoście znajduje się strażnica. Jest to mały zbudowany z kamienia budynek. Przeważnie siedzi w nim stary zapijaczony mężczyzna. W pobliżu jest też magazyn ale w nocy powinien być zamknięty. A dalej to już domy mieszkańców oraz druga karczma (typowa pijalnia).
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 07-12-2016 o 23:24.
pi0t jest offline