Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2016, 14:10   #8
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
"To jakiś absurd" - stwierdził umysł Jill po usłyszeniu tłumaczeń. Myśl ta przekształciła się w oświadczenie:
-Nie ma czegoś takiego jak wilkołaki. To bujda dla dzieci i krótkowzrocznych idiotów objedzonych poryszem -burknęła. -Dobra gaz wybuchł, a my wszyscy jesteśmy w szoku po nim. I... czegoś w czym wytarzano ten płaszcz.
W ogóle to jest bezkarne pozwalać mi latać w tym czymś po tym jak widocznie jakiś idiota mi je ściągnął.
I choć myślałam, że tego nie powiem... Chcę gadać najpierw z dziadkiem, bo jest specjalistą od takich bzdur. Więc wie co jest bzdurą na milę. I Herman, ty idziesz z nami
A tobie... -
spojrzała na faceta w niebieskim symbolu tandety - Jak masz właściwie na imię?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline