Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2016, 18:11   #16
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zastanawiałem się nad 3 ale jeśli łaska Shallyi wchodzi w grę Czyli 3 na 11
Oczywiście pisałem w pośpiechu i zapomniałem. Tutaj też Łaska Shallyi modyfikuje jeden z niższych wyników, niekoniecznie tą ostatnią trójkę

Cytat:
A jak ma się żyłkę handlową i rzemiosło (handel) to cena 100%?
Nie, 3/4. I więcej się nie targujemy

Cytat:
Zaczynamy bez wierzchowców czy z? Bo ewentualnie można je sprzedać.
Wierzchowców się pozbądźcie, ważne jest żeby nie mieć ich na początku. Jeśli możecie, to zrezygnujcie też z pluszaków, bojowych królików, oswojonych karaluchów, psów, świnek morskich i pterodaktyli.

Cytat:
Przygoda jest przeznaczona dla postaci z każdej klasy zawodowej. Trochę maga, wojownika, łotra itd. Może rozpisać jakie postacie mają być i każdy pod wybraną klasę zrobi postać? Bo kiepsko widzę np samych wojowników
W oryginale były następujące stworzone dla graczy postaci:
uczony - halfing, zielarz
uczony - człowiek, uczeń czarodzieja
ranger - człowiek, przewoźnik
wojownik - człowiek, robotnik
łotr - człowiek, złodziej
łotr - elf, minstrel

Jak dla mnie powinni być: 2 wojownicy, czaromiot - kapłan lub czarodziej, jakiś spec od włamu itp, zwiadowca lub inna profesja od tropienia, przeszukiwania, ew drugi uczony/drugi łotrzyk.
 

Ostatnio edytowane przez xeper : 11-12-2016 o 18:20.
xeper jest offline