Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 12:24   #3
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Odp. 1
W sumie tak jest, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że jak nam wydaje się coś oczywiste, to dla kogoś innego już nie tak bardzo. A na początku napisałem, że nie wszystko, co napisałem, TRZEBA wprowadzać
Odp. 2
Chodziło mi o "magię" gry na forum. Gdy posty są za krótkie, nie są aż tak dokładne, a w grze na forum chodzi o to, żeby były dokładne A długie to swoją drogą, osobiście uważam, że im dłuższe (i dokładniejsze) tym lepsze.
I chodziło mi m.in. o uniknięcie takich sytuacji że patrzę na ścianę, dostrzegam czerwony przycisk, wciskam go, moim oczom ukazuje się tajne laboratorium . Taki post miał miejsce

Odp. 4
No fakt, ten ostatni punkt, nie dodałem go (zapomniałem o tym). To jest słuszna uwaga, zdaża się nieprzywyczajonym graczom. Jednak jeżeli zastosują się to tego artykułu, przejrzą inną sesję i przekonają się, że sesje zawsze się wloką

Aha, i mam prośbę (SZCZEGÓLNIE DO GRACZY VENGAR I TUŁACZ) o wystawianie OBIEKTYWNEJ oceny, a nie machinalne wciskanie 1/1/1, tak jak to miało miejsce w mojej sesji, w której nawet nie brali udziału >.<
 

Ostatnio edytowane przez Yaneks : 24-05-2007 o 12:26.
Yaneks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem