Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2016, 13:30   #1
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Shadow Tactics: Blades of Shogun

Jak wyżej, nowa skradanka Mimimi Productions. Reklamowana jako godny następca legendarnego Commandos. Z tą różnicą, że akcja ST:BoS toczy się w średniowiecznej Japonii.
Podstawą sukcesu w tej grze jest, jak to w skradance, zachowanie ciszy i dyskrecji oraz metodyczne eliminowanie strażników. Przynajmniej tyle wywnioskowałem z trailerów. Tak, ta gra dopiero co wyszła.
W grze mamy pięciu bohaterów. Hayato, potrafi się skradać i wspinać po dachach. Samuraj Mugen, spec od otwartej walki. Aiko, przebrana za gejszę, potrafi swym urokiem odwracać uwagę przeciwników. Do tego złodziejka Yuki i uzbrojony w strzelbę snajper, Takuma. Wszyscy są przydatni i, dzięki "trybowi cienia" można tak wydać im rozkazy by wszyscy jednocześnie mogli współpracować.
Podsumowanie, jeśli graliście już w grę, względnie chcecie pogadać o starych dobrych commandoskich czasach to zapraszam. Ja swoje zrobiłem.
Powodzenia.
 
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem