WÄ…tek: Generals IO
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2016, 21:02   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Tutaj było dość ciekawie, bo ja nie wiedziałem gdzie jest jego baza główna (myślałem, że w prawym górnym rogu, bo stamtąd armia nadciągała - ale to tylko dlatego, że tam 4 miasteczka miał), a on zamiast szukać bazy głównej to zajmował się moimi koszarami armii ofensywnej. Nie chciałem ruszać na północ z mojej bazy głównej, żeby nie obudzić przeciwnika, że przecież można tamtędy przejść. Ostro reagowałem na jakiekolwiek próby zbliżenia się do prawej strony ekranu przez przeciwnika, ale nie ogarnął tematu z jakiego powodu to robię. Jak już odkryłem jego bazę główną to nie ogarnął, że nieustannie w odwodzie miałem armię defensywną - jak ją zobaczył na horyzoncie to w panice próbował wrócić (i tak miał za mało), ale było już za późno.

http:// generals.io/ replays/ ByywNwNEg

Dziwna praca jak się nudzicie z kolegami - oznacza to w sumie, że jest was za dużo i można część zwolnić
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem