Wątek: Posiadłość
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2016, 14:22   #10
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Facet był martwy, bez dwóch zdań. Ciekawe, czy ten w szopie na narzędzie też… starałam się sobie przypomnieć, czy tamten się ruszał, czy nie. Chyba tak… No, ale ten już na pewno nie. Nie musiałam nawet sprawdzać parametrów, sprawa była jasna.

I dokładnie w tej chwili dotarło do mnie, co zrobiłam: włamałam się do czyjejś posiadłości, znalazłam trupa, i teraz wszędzie rozsiewam mój materiał biologiczny…Nie uwierzą, że mam amnezję, wsadza mnie! Spędzę resztę życia w więzieniu! Trzeba choć było założyć rękawiczki jednorazowe zanim zabrałam się do naruszania czyjegoś miru. No, ale zdecydowanie nie był to mir tego faceta.

Podeszłam bliżej. Nic złego nie zrobiłam, szukam po prostu pomocy. Technicy kryminalni od razu się zorientują, ze okno otworzono od zewnątrz…

Spojrzałam na konsolę – FX, efekty specjalne, był taki film. Może właśnie włamałam się do sterowni jakiegoś ekskluzywnego ecape roomu? Te serwery tez by na to wskazywały. Lub innego miejsca nastawionego na dostarczanie rozrywki bogatym pasjonatom strachów i duchów? Nawiedzony dom w wersji de luxe? „Jęki” i „łańcuchy” jasno na to wskazywały… Za dużo Scooby Doo w dzieciństwie. Wżera się w mózg i człowiek potem nie może się uwolnić. Tylko co tu robiłam? Na pewno nie przyjechałam na zabawę, nie ten strój poza tym – nie lubiłam takich rozrywek. Unikałam nawet do prostych kolejek z duchami wyskakującymi ze ściany w wesołych miasteczkach.

Dotknęłam delikatnie faceta, przesunęłam dłonią po jego kieszeniach w spodniach i spróbowałam sięgnąć na przód bluzy. Może będzie miał komórkę z zasięgiem, dokumenty, cokolwiek…
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline