Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2016, 11:22   #1
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Przepowiednie na temat przyszłości

Nie wiem jak Wy, ale zdarza mi się natchnienie do sesji znajdować w wizjach przyszłości, opisanych przez różne osoby - naukowców, filozofów... proroków. Ten temat chciałam poświęcić tym "natchnionym" - wizjonerom i jasnowidzom. Nie chodzi mi jednak o to, czy ktoś w to wierzy, ale jakie ciekawe wizje/proroków znacie.

Nostradamus, królowa Saba, baba Wanga to postacie kultowe, okazuje się jednak że na rodzimym gruncie mamy też całkiem ciekawych wizjonerów. Ostatnio coraz popularniejsze są przepowiednie Polaka - Ojca Klimuszki.

Franciszkanin Andrzej Czesław Klimuszko mi osobiście znany był wcześniej głównie z ziołolecznictwa. Okazuje się jednak, że zakonnik potrafił mając np. zdjęcie osoby, powiedzieć coś o jej obecnym stanie (pomagał przy odnajdywaniu zaginionych). Podobno przepowiedział też upadek komunizmu w Polsce, twierdząc, że nie przetrwa on pół wieku od czasu zakończenia wojny. Co jeszcze? Oto kilka ciekawych fragmentów na temat jego wizji przyszłości (co wg. niektórych już się zaczęło):

“Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój”.

“Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne”.

“Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Gibraltarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą […]“

“Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża […]“

No to kogo Wy polecacie do zapoznania?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline