Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2016, 14:13   #7
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Wygląda fajnie, pewnie bym się skusił. Tylko nie wiem kim więc na razie nie głosowałem w ankiecie.
Pełna lista grywalnych postaci to: fighter, mage, cleric, thief, assassin, bard, bladedancer, explorer, dwarven vaultguard, dwarven craftpriest, elven spellsword, elven nightblade, anti-paladin, barbarian, dwarven fury, dwarven machinist, elven courtier, elven enchanter, elven ranger, gnomish trickster, mystic, wonderworker, paladin, priestess, shaman, lizardfolk gladiator, venturer, warlock, witch, ruinguard, a każdą z nich w dodatku można stworzyć na wiele różnych sposobów, np. łatwo z wojownika zrobić korsarza wybierając dla niego biegłości w swashbuckling i seafaring i odpowiednie przedmioty albo z tej samej klasy zrobić lansjera po wybraniu command i riding.

Wiem, że 50% tych nazw póki co może nic nie mówić, ale jak ktoś kiedykolwiek grał w jakiekolwiek D&D, to łatwo się odnajdzie w tworzeniu postaci polegającym na wyborze ogólnej klasy i doprecyzowaniu jej miejsca w świecie poprzez odpowiednie biegłości i ekwipunek.

PS Chyba nikt już nie odgadnie inspiracji stojącej za tytułem, więc sam zdradzę. Jak ktoś lubi gry solo, to polecam, w sam raz na wolny wieczór.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 24-12-2016 o 14:17.
Lord Cluttermonkey jest offline