Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2007, 16:22   #6
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
To postacie legendarne, a nie fantastyczne. Król Artur istniał (Xw. bodajże) tak swoją drogą, co do miecza zwanego Ekskaliburem... nie wiem.
Wybacz akapit o krzywiźnie miecza jest ideą dotyczącą realnego stwierdzenia. Wcześniej pisałem o tym iż katana jest przeznaczona do cieć - patrz budowa. Nie jesteś w stanie w żaden sposób udowodnić, które techniki są gorsze, które porównywalne. Jedyne co mogę stwierdzić to że są podobne. Moja wiedza o kendo nie jest tak wielka jak o mieczu długim. Co do samej techniki walki zapraszam do mojego wcześniejszego artykułu.

Proszę bardzo artykuł o podobieństwie stylów: look

Co do błędów to nic mnie nie usprawiedliwia. Choć to są tylko literówki. Dodam że Word ich nie wykryje bo to nazwy własne.
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem