Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2016, 17:03   #3
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Witka!

Nie mam nic przeciwko docowi jeśli będziemy go używać od czasu do czasu przy walkach, bądź dłuższych dyskusjach. Choć nie wiem czy zakładanie go na zapas ma sens. Jak będzie trzeba to przecież robi się go w pare kliknięć.

Odnośnie rzutów to kostnica mnie nie lubi i zlała zupełnie jak chciałem tam założyć konto. Do dzisiaj czekam na link aktywacyjny. ;/

Mamy jakieś większe oczekiwania co do odpisów, bądź ciśnienie na pisanie ich długich i bardzo długich? Czy tylko ważne żeby były w sam raz?
I jeszcze jaką ustalimy sobie szerokość awatara? Bo to dość istotne. Na forum przeważnie mamy między 150, a 200px. Więc 180?

on_wormie, testowałeś już tą mechanikę, czy to nasz dziewiczy rejs?

To chyba już wszystko co mi teraz przychodzi do głowy.


No i oczywiście pochwalcie się kim gracie! Mój panopek zwie się Jo'sharr i oczywiście jest sierściuchem, albo jak kto woli khajiitem.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline