Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2016, 23:03   #3
Unheimlich
 
Unheimlich's Avatar
 
Reputacja: 1 Unheimlich wkrótce będzie znanyUnheimlich wkrótce będzie znanyUnheimlich wkrótce będzie znanyUnheimlich wkrótce będzie znanyUnheimlich wkrótce będzie znanyUnheimlich wkrótce będzie znanyUnheimlich wkrótce będzie znanyUnheimlich wkrótce będzie znanyUnheimlich wkrótce będzie znanyUnheimlich wkrótce będzie znanyUnheimlich wkrótce będzie znany
To, że ja (główny MG) również będę miała, postać, zaznaczyłam w pierwszym poście XD. Myślałam właściwie, że hasło "storytelling" mówi samo za siebie, że nie ma MG, ale jeśli się pomyliłam - przepraszam. Doświadczenie mam na innych pbfach, ale na tym forum jestem dość nowa. W naszych tworach nie ma typowego MG. Jedyne, co robimy, to popychamy akcję do finiszu i rzucamy postaciom kłody pod nogi (ale jak najbardziej zachęcamy, żeby inni gracze też wymyślali).

Nie będziemy pisać klasycznie, za postacie, typu Jesteś tu i tam, dookoła to i tamto albo Twój miecz z łatwością zagłębił się w ciele przeciwnika. Wymyślamy wszystko wspólnie. To, czy twojej postaci uda się powstrzymać rabusia, czy nie, zależy od ciebie.

W tej chwili napisałam, że wszystkie postacie są w gabinecie prezesa. Dałam możliwość opisania retrospekcji, jak zostaliście odciągnięci od swoich zajęć, a Xochi pisze samym prezesem.

Mam nadzieję, że wszystko już jest jasne i że cię nie zniechęciłam
 
__________________
write 'nothing is set in stone' on my grave as both a witty joke and a subtle warning that i will be back
Unheimlich jest offline