Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2016, 16:34   #7
Egzio
 
Egzio's Avatar
 
Reputacja: 1 Egzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Unheimlich Zobacz post
Muszę ci powiedzieć, że nasza grupa pisze tylko takie - i jeszcze nigdy nie mieliśmy z tym problemów. Nawet nie dlatego, że znamy się jakiś czas, bo nasze pierwsze wspólne pisanie wyglądało właśnie tak, i jak mówię, żadnych problemów.

Naprawdę, wystarczy czytać posty reszty uczestników. Oczywiście, kiedy będą problemy, ja albo Xochi coś na to poradzimy, no ale serio - otwarty umysł!

I przyznam, że trudno mi było na początku uwierzyć, że spodziewasz się takich problemów XD.
Generalnie - ja pisać będę, skoro już się zaangażowałem, nie wypada rezygnować.
Ciekawi mnie jaki będzie końcowy efekt, i czy nie skończy się jednym, wielkim, bezsensownym misz-maszem.

Tylko że - taka forma rozgrywki to nawet nie jest RPG (Przeważnie używa się pojęcia RP - ale nie brałem nigdy w tym udziału, trudno stwierdzić, ale na pierwszy rzut oka przypomina ułomnego brata bliźniaka RPGków - dlatego miałem takie, a nie inne wątpliwości.) - gdybym wiedział na co się piszę i zostało to wyszczególnione w rekrutacji - nie zgłosiłbym się, bo mnie to w ogóle nie kręci.
No ale miałaś prawo nie wiedzieć - zobaczymy, ufam wam na słowo, na razie zostaję.
 

Ostatnio edytowane przez Egzio : 28-12-2016 o 16:37.
Egzio jest offline