Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2016, 12:31   #27
Reinhard
 
Reputacja: 7040 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Leopold zdziwił się magicznym pociskiem, który rozłupał łeb bestii. Zwykle takie atrakcje towarzyszyły źle obmyślanym akcjom przeciwko posesjonatom na tyle zamożnym, bo gościć u siebie czarodzieja...W pierwszym odruchu chciał przeszukać to coś, ale przypomniały mu się nauki jego mentora, Ole Zmruż - Oczko: "chciwość zgubą frajerów". Nawet, gdyby potwór miał mieszek, to czy przekleństwo Chaosu nie przeszłoby na złodzieja?
Niespodziewanego kolegę po fachu dostrzegł w towarzyszu podróży. Panowie strażnicy dróg, tak dostojni na swoich wierzchowcach, widocznie również nie gardzili złodziejską robotą. Jeszcze nieszczęśnik dobrze nie ostygł - zapewne - a tu już dobrano mu się do spodni.
Tak, jak podpowiadał mu instynkt, Szkiełko wycofał się na ubocze i zajął obserwacją okolicy. Krzaki ostatnio były tak popularnym ośrodkiem aktywności, że nie mogły teraz tak po prostu nudnie nie posiadać innej zawartości do ujawnienia.
 
Reinhard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem