Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2016, 23:49   #9
Polarnylenin
 
Polarnylenin's Avatar
 
Reputacja: 1 Polarnylenin nie jest za bardzo znanyPolarnylenin nie jest za bardzo znany
- Nierządnica? - prychnęła jak urażona kotka na komentarz odnośnie swojej osoby - Wypraszam sobie, klecho, takie porównania! Jestem Królową Złodziei... a przynajmniej kiedyś byłam... ekhm... Oraz najbrutalniejszym więźniem w tym luksusowym kurorcie!
Na te słowa wypięła się dumnie jak paw. Lata budowania reputacji, lata wszczynania bójek z innymi więźniami i strażnikami, oraz długie lata odsiadywania w izolatkach. Prawdziwy wyczyn! Prawdziwa sława! A ten świątobliwy błazen nazywa ją byle nierządnicą?! Niby ponad czterdzieści lat siedziała w małej klatce z dala od innych wczasowiczów, ale bez przesady, na pewno o niej słyszał!
- Na pewno ci się obiło o uszy, klecho. - Powiedziała tym razem z nutką niepewności w głosie - Rose? Postrach więźniów i strażników? Plaga tego więzienia? Rekordzistka w ilości odsiedzianych lat w izolacji pod najwyższym nadzorem? Cokolwiek?
Wizja utraty sławy zaczęła powoli wwiercać się w jej umysł zalewając myśli falą szkarłatu. Falą zapowiadającą nadejście starej dobrej przemocy.
- Nie mówcie mi, że to same świeżynki ze zniesionym rygorem, no proszę ja was...
 
Polarnylenin jest offline