Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2017, 23:27   #33
Reinhard
 
Reputacja: 8103 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Na początku Leopold miał odruch, by jak zwykle schrzanić w krzaki, a potem spróbować zajść któregoś od tyłu. W porę jednak wyciągnął wniosek z poprzedniej walki. Stanął przed czarodziejem, przodem do potworów.
-Będę cię osłaniał - powiedział, nie odwracając do niego głowy, cały czas obserwując mutantów. Zamierzał skupić się na wyłapaniu ewentualnych ciosów padających na maga. Jego szybkość reakcji, odwaga i moc czarów dawały najlepsza gwarancję na wyjście cało z tej kabały. Podczas akcji złodziejskich zawsze przeciwnik był lepiej uzbrojony i miał na usługach lepiej wyszkolonych w żołnierskim rzemiośle pomagierów. Jedynie dobry plan i współpraca pomagały ich pokonać.
 

Ostatnio edytowane przez Reinhard : 01-01-2017 o 23:29.
Reinhard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem