Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2017, 14:30   #7
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Na discavery był kiedyś taki program Po za tym młodzi grali w fallouta i inne
Akcja będzie jakieś 400-500 lat po apokalipsie. Planowałem wstawić tu ducha przodków, który przemówi do graczy. Ich wola co z tym zrobią.

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
I pytanie co z penubbrą, czy jest odbiciem świata postapo, czy tam jeszcze jest coś poza zgliszczami?

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Co z atakami z umbry różnych zmor i innego plugastwa? bariera mogła tak osłabnąć, że materializacja duchów jest łatwiejsza.
Pełna jest agresywnych potworów, które atakują każdego kto wejdzie. Czasem też same wychodzą. Skażenie dodatkowo utrudnia wilkołakom skoki do penumbry. Planowałem ST 9-10.

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
No i które duchy się odwróciły? Bo przodkowie mogę dalej pomagać młodym.
Przodkowie nie zaznali spokoju, bo nie wypełnili swojej misji. Nie koniecznie chcą pomagać młodym. W końcu w każdym stworzeniu urodzonym po apokalipsie czują ślad Żmija.

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
A skażenie i promieniowanie mogły nadać zwykłym ludziom moce. Czyli więcej osobników ma niminy?
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
A będą technokratyczno/pentexowe enklawy z których na dymiących maszynach wyruszają łapać niedobitków do eksperymentów?
Wśród ludzi na pustkowiach sporo będzie takich u których można odnotować "jakieś moce". Pojawiłyby się też grupy zmutowanych stworzeń, które fizycznie dorównywałyby Crinosom.

Co do enklaw, owszem planowałem kilka. Nie biorę pod uwagę technokracji i Magów, bo nie znam systemu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline