Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2005, 20:06   #9
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Powiem tak, PT nie znam dobrze, bo grałem tylko chwilę, ale od samego początku nie przypadł mi do gustu, pewnie dlatego zarzuciłem.

BG... W niego również nie grałem zbyt długo, bo wkurzały mnie Questy po.: "przeprowadź babkę przez ulicę", "posprzątaj miasto", czy "prześpij się na klawiaturze"... ALE, ostro dopingowałem znajomego, który grał w BG (I i II), patrząc mu przez ramię, co robi... I dalej giera zapowiadała się całkiem fajosko

Poza tym, BG ma sporo ciekawych motywów (zaadki, MUZYKA, którą zaraził mnie pewien maniak jeden, oraz kilka innych jeszcze rzeczy...).

W ostatecznym rozrachunku nie opowiadam za BG, ale to w niego będę grał już niedługo...
Albo w BG i Tormenta równolegle... Jak mnie wywalą z uczelni będę miał mnóstwo czasu... :P
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem