Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2017, 03:02   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
[Komentarze] [DnD 3.5 FR] Do broni!

Witam drogich graczy i osoby postronne!

Temat komentarzy do sesji "Do Broni!" uważam za otwarty, a wraz z nim chciałbym zarzucić kilka ogłoszeń:

* Materiały do sesji znajdują się tutaj. Nie wszystkie materiały są jeszcze kompletne, ale na dniach je wypełnię.

* Wśród materiałów można znaleźć link Dialogi - po wejściu do niego można wybrać sobie kolorek dla swojej postaci, a następnie zacząć... dialogować
Mam nadzieję, że będzie utrzymywany rozsądek w prowadzeniu dialogów na gdocu (zwłaszcza w kwestii szanowania osób, które nie chcą z niego korzystać i tych, które nie mogą zaglądać na niego tak często jak inni - chodzi o to, żeby nie szarżować zanadto do przodu z dialogami i akcją na gdocu). W razie czego będę "blokował" dialogi na gdocu, żeby inni gracze mieli szansę się wypowiedzieć. Mam szczerą nadzieję, że nie będę musiał z tego korzystać, jednak miałem w przeszłości sytuacje wymagające takiego zabiegu.

* Wśród materiałów można znaleźć link Notatnik sesyjny. Wielu z Was wpisało w fabule swoich postaci ciekawe osoby, miejsca albo nawet wydarzenia jakie miały miejsce w trakcie historii Waszych postaci. Chciałbym zatem, abyście (jeśli uważacie to za stosowne/ważne) wpisali te rzeczy do powyższego gdoca. W ten sposób sobie umyśliłem, żeby gracze współtworzyli miasteczko Bernetogh wraz z MG.
Pod tym linkiem znajdować się będą też rzeczy znalezione przez Wasze postaci w trakcie sesji wymagające opisu (jak list od druidów, który otrzymaliście na początku od komendanta)

* Pierwszy post w sesji powinien opisywać Wasze postaci i służyć pytaniom do lorda Heremby odnośnie wyprawy. W planach mam drugi post, który służyć powinien sprawom w mieście (wizyta w sklepach/świątyni/karczmie), a potem ruszamy do lasu.

* Najbliższa tura dla graczy trwa do 12.01, po czym MG będzie miał czas do 14.01 na swój odpis.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 07-01-2017 o 03:41.
Gettor jest offline