Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2017, 11:42   #3
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Jako że pytałem w rekrutacji, czy będzie można po ogłoszeniu wyników dostosować takie mechaniczne szczegóły jak umiejętności, aby dostosować postać do potrzeb drużyny, a MG odpowiedział twierdząco, to zapytam: na jakie umiejętności jest zapotrzebowanie? Kto kim gra?
Moja postać, poza walką łukiem, ma atut Tropienie, skupia się na wiedzy o naturze, sztuce przetrwania, postępowaniu ze zwierzętami. Nie tylko na tym, ale to najważniejsze.
A co z robieniem zwiadu? Ciche poruszanie się, ukrywanie się, nasłuchiwanie, spostrzegawczość, przeszukiwanie? Jest zapotrzebowanie? Na co najbardziej? A może łotrzyk Psionika da tu radę?
Czy my w ogóle mamy kogoś do uzdrawiania? Ja ze swej strony mogę tylko rozwinąć umiejętność leczenie, ale nie wiem, czy ona tak naprawdę do czegoś się przydaje. Albo trzeba szarpnąć się na różdżkę.

Dodam, że moja postać zna język leśny.
A z ciekawych szpargałów drużynowych ma wieczną pochodnię.

A teraz do MG:
Cytat:
Zresztą wiecie jaka krąży wokół tego miejsca legenda i dlaczego nikt nie kwapi się odwiedzać go regularnie.
Cóż... nie wiemy.
A tak w ogóle, to jest po której stronie Linii Wiecznych Drzew?

Druga sprawa - interesuje mnie forma wezwania. Przyszedł jakiś strażnik i powiedział, że trzeba zaraz teraz iść do komendanta? A może przyszedł list "Szanowny panie, przyjdź pan jutro rano, obowiązkowo"?

Do notatnika z mojej strony bym coś dopisał, ale dla graczy zaznaczę, by nie sugerowali się, że to jakieś "ważne" postacie.
 
Kawalorn jest offline