Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2017, 14:36   #8
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kawalorn Zobacz post
A teraz do MG:

(tu był cytat na temat legendy ruin leśnych)

Cóż... nie wiemy.
A tak w ogóle, to jest po której stronie Linii Wiecznych Drzew?
No jeszcze nie wiecie, fakt Ruiny są z jakiegoś powodu tematem tabu niechętnie poruszanym przez kogokolwiek, więc komendant trochę na wyrost założył że wszyscy wszystko wiedzą. A może sam nikt nie wie i dodaje do tajemniczości tematu tabu? Któż to może wiedzieć...
Zaraz wybadamy kto jakie ma rangi we Wiedzy i może coś na ten temat wiedzieć - zwycięzcy dostaną w niedługim czasie PW ze stosowną informacją.

Pacnięte przez komendanta miejsce na mapie jest za Linią Wiecznych Drzew.

Cytat:
Napisał Kawalorn Zobacz post
Druga sprawa - interesuje mnie forma wezwania. Przyszedł jakiś strażnik i powiedział, że trzeba zaraz teraz iść do komendanta? A może przyszedł list "Szanowny panie, przyjdź pan jutro rano, obowiązkowo"?
Formę wezwania można przyjąć dowolną, co wam bardziej pasuje do waszej postaci. W wezwaniu było zawarte, żeby przyjść 27. Eleint przed południem (obowiązkowo) i przygotować się do wyprawy związanej z bezpieczeństwem miasta

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Ja jak zwykle jedna prośba - o dodanie linku komentarzy do panelu sesji d:
Link... MÓJBOSZE TO TAK SIĘ DA? D: Całe życie w niewiedzy żyłem. Już dodane

Cytat:
Napisał Plomiennoluski Zobacz post
Pytanie techniczne: Rozmiar awatarka?
Rozsądny. Nie podam Ci w pixelach, bo nie wiem. Niech nie rozpycha się na więcej niż 150% - 200% domyślnego miejca na panel postaci przy pisanych postach to będzie w porządku.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 07-01-2017 o 14:43.
Gettor jest offline