Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2017, 02:35   #1
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cool Tylko dla zdrowo szurnietych

Cześć!
Tak sobie oglądam wykłady z fizyki (no co, każdy ma jakieś hobby) i przyszło mi do głowy, że może są na forum i inni którzy lubią sobie szare komórki zająć czymś niepraktycznym. I właśnie z myślą o takich osobach zakładam ów temat, gdzie będzie można podzielić się czymś przyjemnym dla mózgu.

Tu mała jeszcze uwaga, że w tym temacie interesują nas (mnie) tylko materiały dotyczące fizyki.

I od razu daję wam coś od siebie, przyjemny wykład (obejrzałem dopiero jeden ale cała seria zapowiada się ciekawie) "Wprowadzenie do Superpozycji". Niestety wykład jest po angielsku, co prawda YT automatycznie tłumaczy napisy, ale jakość jest niezadowalająca, więc raczej dla forumowiczów z ingliszem obytych.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=lZ3bPUKo5zc[/MEDIA]

Jeśli ktoś znajdzie podobne ciekawe wykłady lub serie wykładów to nie wahajcie się i linkujcie.

PS Wolałbym aby temat nie zamienił się w dyskusję o tym czego wykład dotyczy.
 
Googolplex jest offline