Wątek: W podróży.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2007, 23:50   #4
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Masz rację z giermkami. Lecz mi chodziło tu o naszych bohaterów. Namioty woziło się na wozach Co do artykułu jest to ogólnik. Rozszeżenia pewnie napisze lecz do tego potrzebuje więcej niż 2 książki Nadolskiego Inna sprawa, że jak się tym poważniej zając wyjdzie książka. Puki co narazie dużo czytam z moją wiedzą rozwinę artykuł do tego co napisałeś i kilka innych rzeczy. Puki co jeszcze nie studjuje archeologi i nie mam takiego dostępu do książek jak bym chciał Nie uważasz jednak że nawet ogół pozwala wiele stwierdzić?
Możesz też uzasadnić czemu tak nisko oceniłeś pomysł i przydatność? Styl rozumiem nie pisza ani naukowo ani śweitnie polonistycznie, lecz pomysł i styl nie rozumiem.
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem