Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2017, 08:37   #1
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Bracia Krwi

Cześć, Gracze i osoby postronne!

Tu sobie będziemy komentować sesję. Na początek trochę zasad.
1. Piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego, w miarę po polsku.
2. Mechanika postaci wędruje do panelu sesji, żebym miał do niej wygodny dostęp. Proszę to zrobić asap.
3. Można raz olać sesję nie informując mnie wcześniej o nieobecności. Kolejne olanie tury będzie wiązać się z uśmierceniem postaci.
4. Dobrze się bawimy i nie kłócimy. Jak coś jest nie halo, zgłaszać tutaj albo na PW.
5. Mechanika zakulisowo i całkowicie po mojej stronie.
6. Dialogi kursywą, myśli w cudzysłowie i najlepiej też kursywą. Bez kolorków, grafiki wedle uznania. Można justować i wcinać posta.
7. Jak ktoś chce coś od innego gracza, to niech zaznaczy jego imię kursywą.
8. Piszemy krótko, na wysokość avatara albo pół A4 będzie ok. Post kończycie deklaracją.
9. Czas dla Was - 4 dni, dla mnie - 2.
10. Jak coś wyniknie, to dopiszę.

Avatary postaci na 200 pikseli, wstawcie je do panelu. Jak na razie wrzuciłem do sesji wstępniak z rekrutacji, główny post otwierający pojawi się za parę godzin.

Powodzenia i dobrej gry!
 

Ostatnio edytowane przez Mroku : 11-01-2017 o 14:58.
Mroku jest offline