Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2017, 21:12   #3
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Cieszę się

I, tak jak pisałem, polecam przed podjęciem decyzji przeczytać ten dokument z radami dla graczy. Tam autorzy naprawdę sprytnie podpowiadają jakie rasy/klasy/specjalizacje klas/chowańce itd. sprawdzą się najlepiej. Ostatnio dość dużo osób z tego korzystało, co okazało się przydatne, bo kampania należy do najbardziej śmiertelnych tworów Paizo. Oczywiście, starczy tylko parę takich wyspecjalizowanych postaci w drużynie, ostatnio zwyczajny "tępy" wojownik też okazał się ze wszech miar przydatny

Przy okazji zedytowałem też datę, oczywiście chodziło mi o styczeń. Na przysłanie karty jest tydzień czasu.

Jednocześnie zaznaczam, że system Pathfindera to ja dobrze znałem... ale 4 lata temu. Jak ktoś mi wyjedzie z jakimiś skomplikowanymi nowościami to będę się musiał najpierw w to zagłębić

A właśnie, jedna informacja o jakiej zapomniałem i która tyczy się zarówno historii postaci, jak i tego dodatkowego pliku:

Cytat:
Tak jak opisane to jest w podręczniku gracza do tej kampanii, możecie wybrać dodatkowo dwa traitsy (fragmenty waszej biografii dające niewielkie bonusy). W podręczniku są przykłady takich traitsów pasujących do otoczenia Kajdan. Ale tu macie pozostałe do wyboru:

Advanced New Rules

Trza zescrollować na dół do nagłówka Traits. Pamiętajcie jednak, że wybierając danego traita bierzecie na siebie też tę część życia waszej postaci. Jak weźmiecie bonus związany z głęboką wiarą, to pls, by ta postać faktycznie taka była
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 10-01-2017 o 21:22.
Tadeus jest offline