Wątek: W podróży.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2007, 10:08   #5
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Pomysł? Temat podróży jest już oklepany i w zasadzie każdy znajdzie coś w jakiejkolwiek książce. Dlatego brak zebrania wszystkiego w jednym miejscu (z dodatkami o których mówiłem) czyni z tej informacji jedną z wielu. Nie przeczę, że do wykorzystania, ale pomysł jest w niej ... własnie na 2. Przydatność również wynika z ogólnikowości - szczególnie że nie ma przykładów do odniesienia bezpośrednio w grze (chociażby specyfika podróży w Starym Świecie, w Zapomnianych Krainach czy podróże(!) planarne).
Zdaję sobie sprawę z tego, że można to rozwinąć a dla pełnego obrazu nawet trzeba. Stąd opracowania nie ocenia się po wstępie ALe jak tylko umieścisz coś więcej w odcinkach, będzie super. I moim zdaniem, aż tak bardzo na książkach naukowych nie ma co polegać. Pewnie, wszystko musi mieć sens, ale czasami warto sprzedać swoje wizje - o ile są sensowne i MOŻLIWE do przeprowadzenia. Ja sam nie mam ni po temu wykształcenia ani znajomości by coś ocenić, co ma jakieś podwaliny. CHyba nie o to chodzi w tym - prowadząc system nie muszę znać się na wszystkim, moi gracze też. Dopiero potem można nanosić drobne poprawki zgodne z historią.
Mam nadzieję, że taka odpowiedź cię zadowoli
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem