Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2017, 13:19   #57
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Tom się zdziwił słysząc, że pochodzi z tego świata, który widział przez okno.
-Co ty mówisz, jak ja mam pochodzić z tego świata skoro nawet go nie znam - rzekł Tom i spojrzał na Narashę. Wtem Evette chwyciła go za ramię wskazując cytat. Mężczyzna jeszcze bardziej się zdziwił i popatrzył na obie kobiety jak na kosmitki.
-Ja przyczyną gniewu bogów. Ha dobre sobie - stwierdził i na chwilę odtrącił Evette od siebie krzyżując ręce na piersi kiwając przecząco głową wpatrując się w okno z drwiącym uśmieszkiem. On nigdy by czegoś takiego nie zrobił chyba, że jako Accelius, ale i nawet to nie mieści się w głowie.
-Tak to prawda, ale do końca nie jestem pewien czy to było prawdziwe - zaczął Tom -Byłem, tudzież byliśmy w ciemnym pomieszczeniu, niczego tam nie było prócz kruka, tronu i mężczyzny, który rozmawiał z nim. Widziałem Acceliusa… - przeniósł wzrok z okna na Narashę -...był sam jak i my, on nas nie widział. Wtem podszedł bliżej by przysłuchiwać się tego co mówił mężczyzna. My również wpatrywaliśmy się w ruchy Acceliusa. Za nim był chyba jakiś portal do innego świata. Mężczyzna powiedział, że to Accel otworzył Bramy Chaosu. Też w to nie mogłem uwierzyć. Czy on mówił prawdę? - zapytał Narashę mężczyzna poprawiając się w karocy.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline