Wątek: W podróży.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2007, 11:18   #6
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Czy ja to zły jestem?
Właśnie dostałem książkę o którą mi chodziło. II tom kultury materialej. yeaa!
Mowa w nim o traktach, sposobie transportu i od czego zależały myta (niestety autor nie podaje przykładowych cen ) Na koniec jeszcze wspomina o spływach i nieco o marynistyce. Opracuje może nawet dziś, jak się uda.

Niestety jak wiadompo pewne rzeczy należy doświadczyć. Można by opisywać podróż w deszczu własnymi słowami na własnym doświadczeniu. Jednak nie będzie to na tyle poprawna na ile opisali by to zajmujący się tym od kilku lat historycy. Podróżowanie w naszych czasach to nie to co kiedyś. dróżki górskie to jedno, niestety nawet one należały do tych najlepszych dróg. Opisze coś jak tylko znajdę czas
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem