Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2017, 13:06   #3
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Ważna informacja:

chociaż jestem historykiem z wykształcenia i duszy to jednak znajomość perfekcyjna realiów nie jest potrzebna i konieczna. Skupiamy się raczej na historii , opowieści, emocjach, a nie na tym czy w okolicach marca 1944 r. ktoś mógł używać danego rodzaju karabinu, choć pewnie będę się starał unikać jakiś większych wielbłądów.

Przy czym scenariusz (a raczej szczątkowe założenia które sobie zrobiłem) mogą pójść zarówno w horror jak i w stronę intrygi/strategii.

Jest już jeden śmiałek do roli - Agenta. I jedna osoba która zgłosiła się do mniejszej rolki NPC-ta, ale czy zostanie wykorzystana to zależy od Graczy. W każdym bądź razie ja mam już pewien pomysł i swoisty żart popkulturalny
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 12-01-2017 o 13:10.
woltron jest offline