Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2017, 16:09   #14
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Tak, gunslinger jak najbardziej dopuszczalny. Ale fabularnie w ramach settingu broń palna głównie jako egzotyka, której się do końca nie ufa i która jest bardzo rzadka.

Co do czterech osób, to rozważałem różne opcje.

Postacie już mają bardzo silny point buy, dodanie następnych spowodowało by znowu, że wyzwania byłyby zbyt łatwe.

To powyższe mogłoby jednak nie być wystarczającym powodem, ale jest i drugi. Sesja, szczególnie w pierwszej części, ma bardzo złożoną mechanikę dotyczącą działania waszych postaci - dlatego dla porządku wolę cztery osoby, by po prostu było mniej roboty. Której i tak będzie sporo

No i trzeci. Przy graniu z pełną mechaniką (nawet bez dodatkowej mechaniki z kampanii) zarządzanie tyloma postaciami to sporo roboty. Szczególnie, że prawie zawsze kręcą się tam jeszcze jacyś followersi.

I żeby nie było, że taki leniwy jestem. Poprzednio 3/4 mojego czasu szło na ogarnianie bałaganu i mechaniki, a tylko 1/4 na pisanie postów
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 13-01-2017 o 16:15.
Tadeus jest offline