Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2017, 19:51   #7
<Shax>
 
<Shax>'s Avatar
 
Reputacja: 1 <Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze
Eryk od samego początku z wielkim entuzjazmem chwycił za swoje wiosło. Miał zamiar wykorzystać swoją krzepę, aby jak najlepiej przysłużyć się załodze i nadać łajbie prędkości. Niestety szybko okazało się, że jego początkowe plany są dobre jedynie w teorii. Dopiero po chwili zrozumiał, że w pojedynkę niczego nie osiągnie, ponieważ jedno silnie i entuzjastycznie poruszane wiosło może jedynie zaszkodzić pozostałym. Dlatego właśnie postanowił skupić się na ruchach pozostałych członków załogi i dostosować swoje tempo i siłę do pozostałych. Niestety nie było to takie łatwe, gdy reszta nie próbowała robić tego samego. ~Jakoś będziemy musieli się z tym przemęczyć i dopłynąć do celu katując naszą łódź.~

***

Podczas drogi powrotnej leżałem na pokładzie podziwiając niebo i rozmyślając czy dobrze zrobiłem wybierając się z tym transportem. ~Nie było innego wyjścia. Potrzebne są mi pieniądze na życie, a nie mogę ciągle polegać na pracy u mego dobroczyńcy. Muszę to ograniczyć, bo w końcu całkowicie się od niego uzależnię, a przecież mam swoje cele w życiu...~ Rozmyślenia nagle urwało elfie ostrzeżenie. Pomyśleć że wspólne podróżowanie tak wiele może nam o sobie powiedzieć ~A więc na pokładzie mamy napewno hazardzistę oraz elfa który próbuje przyjąć rolę pseudodowódcy. Cudownie... zobaczymy jak się dalej sprawy potoczą. ~ Eryk nie miał zamiaru się wychylać ani pełnić roli mediatora, bo w tym raczej nie czuł się najlepiej. Uważał, że jego rola tutaj jest zupełnie inna. Podniósł się i przeniósł w miejsce na łajbie, które pozwala na obserwowanie całego pokładu. Postanowił siedzieć i narazie się nie wychylać. Wolał pełnić rolę czujki schowanej w cieniu, która będzie obserwować wszystko z boku i doszukiwać się tego co innym może umknąć podczas rozmów, a co może być bardzo cenną informacją lub ostrzeżeniem. Postanowił też być ciągle w gotowości. Wiedział, że mimo rozmów może dojść do sytuacji mordobicia lub ostrej rąbaniny, jeżeli wszystko wyjdzie na jaw. ~Jeżeli zajdzie taka potrzeba stanę do walki! Zrobię wszystko, by jak zawsze doprowadzić zadanie do końca, a myślę że mam tutaj największe doświadczenie w obronie innych. ~
 
__________________
"Fantazja to naturalny aspekt ludzkich działań. Na pewno nie niszczy rozumu, ani go nawet nie obraża; nie stępia też apetytu na prawdę naukową i nie zaciera jej postrzegania. Wręcz przeciwnie. Im bystrzejszy i trzeźwiejszy umysł, tym wspanialsze będzie snuł fantazje." - John Ronald Reuel Tolkien
<Shax> jest offline