Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2017, 15:08   #1
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Dokąd zaprowadzą ścieżki [Tabula Rasa - Autorski] Komentarze

Witajcie!
Zapraszam was na drugą sesję z moim udziałem jako MG. Mam nadzieję, że będziemy mieli wspólnie dobrą zabawę. Prowadzimy docka, ale komentarze tworzę aby łatwiej było nam utrzymać wiedzę jaką zdobędziecie o świecie.

Technikalia
Zakładam na początek odpisywanie w systemie 5 na 2. Pięć dni dla was i dwa dla mnie na odpis. Termin ten może zostać przyspieszony jak wszyscy odpiszą wcześniej lub przedłużony jeśli powód będzie słuszny. Nie będę jednak czekać w nieskończoność i postać przejdzie w tryb marionetki lub zginie/odejdzie jeśli nie dostanę odpowiedzi od gracza po dłuższym czasie. Ze swojej strony jeśli miało być opóźnienie dam znać.

Nie wymagam określonej długości postów, ale na pewno nie będzie to jednolinijkowiec. Ze swojej strony zapewniam dłuższe posty jako, że będę przedstawiać świat i robić sporo opisów. Dłuższe posty graczy mile widziane.

Wymiana informacji organizacyjnych odbędzie się standardowo w komentarzach. Wiadomości na PW proszę słać śmiało jeśli ktoś by chciał coś kombinować bez wiedzy pozostałych graczy.

Nie każę się wam przedstawiać, ale wszelkie pytania proszę piszcie tutaj. Co do sesji poproszę o opis postaci na forum a story pociągniemy na docku.
 

Ostatnio edytowane przez Asderuki : 15-01-2017 o 15:24.
Asderuki jest offline