Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2007, 22:48   #48
Tsumanu
 
Reputacja: 48 Tsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodze
Elizabeth dogoniła Terrego dopiero, gdy ten zatrzymał się nad kolejnym przedmiotem. Patrzył się w niego jak w obrazek chwilę po czym zaczął rozglądać się za czymś po ziemi. Szaman szedł stosunkowo powoli i właśnie dlatego tak późno dziewczyna doszła do Kowboja.

Ten praktycznie jej nie zauważył znalazł coś co wzbudziło w nim obawy. Na ziemi leżała broń. Ale nie byle jaka, przetrawiona przez rdzę. Ta była w stosunkowo dobrym stanie. Najprawdopodobniej została porzucona przez tą samą osobę, która zostawiła puszkę.

Dziewczyna w końcu podeszła do Terre i mogła spojrzeć na niego spojrzeć, ale natychmiast spojrzała w dół, tam gdzie patrzył Terry. Leżała tam dość dobra broń.

Szaman przyjrzał się uważnie ziemi w poszukiwaniu śladów. Na pustyni to najpewniejszy sposób na znalezienie śladów. Oczywiście odcisków stóp nie szukał, bo to i tak nic by nie dało. Szukał czegoś co nie powinno tu leżeć. Czegoś niezwykłego. Nie znalazł takiej rzeczy, ale zauważył coś czego wolałby nie zobaczyć. Piasek unosił się w powietrze zakrywając ślad wstecz niemal od razu. to mogło oznaczać tylko jedno. Burza piaskowa!
 
Tsumanu jest offline