Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2017, 20:26   #1
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
[komentarze] Morfa. Cz.2.

Zebrała nam się mocna, niewielka grupa. Uhhh... ciężko będzie mi stanąć na wysokości zadania

Cieszę się, że tą historię będzie nam dane pociągnąć dalej razem.

Graliśmy już ze sobą, więc znacie moje wymagania. Nie będę się tutaj nad tym rozwodzić.

Gracze, którzy nie mieli okazji jeszcze się przedstawić w materiałach do sesji:
http://lastinn.info/komentarze-do-se...sji-morfa.html
proszę o opisanie tam swojej postaci - podania tam informacji, które mogą być powszechnie znane.

Brown oraz Utisha i Altija nie mają uzupełnionej Karty Postaci. Do czasu uzupełnienia będę traktować je tak jakby nie miały dodatkowych umiejętności.

Proszę o wstawienie avatarów do panelu sesji: szerokość 150 pikseli.

Ze względu na tą sesję będę musiał wprowadzić szczegółowszy podział Skilthry.
  • Podzamcze - dzielnica w centrum Skilthry, którego centralną częścią jest Zamek, Przyzamcze (siedziba anakratoi), Plac Zamkowy oraz siedziby najzamożniejszych mieszkańców miasta (m.in. Bezuchego)

    Podzamcze otaczają pozostałe dzielnice. Od północy - zgodnie z ruchem wskazówek zegara:
  • Zaułek - północna, najniebezpieczniejsza dzielnica biedoty z Bustuarium
  • Kwadrat - wschodnia dzielnica kupców
  • Wysoczyzna - południowa dzielnica bogatszych mieszczan
  • Studnia - zachodnia dzielnica

Proszę w pierwszym poście opisać co postać robiła do wydarzeń, które rozegrały się w moim wstępniaczku, czyli do zapadnięcia zmroku. Bardzo ważne aby napisać, w którym miejscu postać była.
Dla porządku - od wydarzeń z części 1 i 1/2 minął jeden dzień.

W związku z tym, że Autumm wprowadza postać dość znaną, odezwę się jeszcze do Caleba i obce w tym temacie - rzucając garść informacji, które powinny znać.

Termin na pierwszy post: środa 25go, zwyczajowo godzina 20.00 (godzina będzie zawsze stała, chyba że napiszę inaczej)

Jeśli o czymś zapomniałem - piszcie...
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline