Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2017, 22:46   #1
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
[Komentarze] S&S Tom pierwszy


Drodzy,

Witam serdecznie i cieszę się, że przyjdzie nam się wspólnie rozbijać po Kajdanach

1. Piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego.
2. Proszę o zbarbaryzowanie swoich avatarów, tak by nie miały więcej niż 150 pikseli wysokości. Wynika to z troski o estetykę sesji, posty będą krótkie, więc nie chcemy, by pozostawało w nich zbyt dużo wolnego miejsca. Czasem niestety trzeba będzie odciąć samą głowę/tors albo bardzo zmniejszyć rysunek. W ramach pocieszenia można w pierwszym poście, w którym opiszę się swoją postać, wkleić cały i duży
3. Gramy w otwartą mechanikę i jak najbardziej mile widziane są metadyskusje w komentarzach. Mechanika waszych postaci będzie do wglądu w jednym pliku, który udostępnię, gdy wyplenię wszystkie błędy i wątpliwości. Statystyki przeciwników zostaną wam udostępnione w komentarzach od drugiej rundy każdej walki. Oczywiście liczę na waszą dojrzałość jako doświadczonych graczy i że nie będziecie korzystać z tej wiedzy w konfliktach między postaciami graczy :P
4. Tak, jak pisałem. Kampania należy do najtrudniejszych przygód Pathfindera i na forum Paizo jest ogromny temat ze śmierciami postaci graczy, które zaczynają się... od pierwszej i drugiej tury... Wasze postacie są silniejsze niż standardowe, ale gramy zdalnie, przez co trudniej wam koordynować działania i wypytywać mnie przed podjęciem nierozważnych działań, więc wcale nie macie dużo łatwiej niż grający (i umierający) na żywo
5. Temat gry pojawi się dzisiaj w nocy i jeśli ktoś chce - może już pisać. Sprawdziłem wszystkie postaci i są tam jakieś małe nieścisłości albo moje wątpliwości, ale nic na tyle istotnego, by nie można było już zacząć. Uderzę do konkretnych osób z pytaniami
6. Dałem taki trochę dziwny tytuł sesji i komentarzy, ale to dlatego by forum i google na każdym kroku nie podpowiadały starej sesji i kusiły.

Link do materiałów

>>>>> http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post691252 <<<

To chyba tyle. Można (a nawet należy) się witać i pytać w tym temacie
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 22-01-2017 o 16:26.
Tadeus jest offline