Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2017, 15:29   #5
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Zrobione. Dowcip z noworodkami made my day

PS. Zormar, a opowiesz coś więcej o projekcie?
Nie ma w sumie co tutaj dużo mówić. Jest to projekt zaliczeniowy na zajęcia z Komunikacji społecznej. Dobraliśmy się w czteroosobową grupę i po dyskusji stanęło na tym, by zrobić właśnie to co robimy. Moją propozycją było zbadanie jakie tradycje, czy też wzorce kulturowe dotyczące miecza są w społeczeństwie najsilniejsze.

Co tego, to ma to na celu sprawdzenie jak bardzo mężczyzna myśli po męsku, a kobieta kobieco. Nie ja to wymyśliłem, więc nie za bardzo wiem jak to ma działać.

Cytat:
Zrobione, ale nie wiem czy zadziałało bo mimo kliknięcia Submit nadal mi wraca do wypełnionej strony ankiety.
Bodajże trzeba odpalić link, który wyskakuje u góry, a następnie jeszcze raz potwierdzić ankietę.
 
Zormar jest offline