Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2017, 17:26   #1
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Działkowcy

Witam w komentarzach wrzuciłem post startowy proszę was o uzupełnienie portretów postaci a w swoich postach opis ich wyglądu zewnętrznego oraz wygląd Ostrza Przymierza gdy wasze postaci położą na nim swoje ręce

Kusiło mnie żeby od razu przejść do wątków osobistych ale nie chcę za bardzo sterować waszymi postaciami bez waszej zgody zastanawiałem się nad tym żeby przyspieszyć tą scenkę ale wydawało mi się że najpierw należy się spokojnie przedstawić.

Dajcie znać czy wolicie szybsze tempo czy na razie tak jest dobrze bo mam dla was przygotowane questy oraz wątki osobiste. Sądzę że po tym wstępnym Pan Andrzej zrobi mały poczęstunek opowie o sytuacji na działkach poprosi wasze postaci o krótkie podsumowanie ich zdolności i będziecie mogli zadecydować co was najbardziej interesuję w danym momencie.

Na wypadek gdyby ktoś nie wiedział dlaczego sesja Kronik Mroku została umieszczona w tym dziale. Dwa lata temu Onyx Path obecny wydawca RPGów white wolfa zmienił nazwę nWoDa na Kroniki Mroku głównie z przyczyn marketingowych żeby odróżnić od starego świata mroku który za dobrze się sprzedawał więc do niego wrócili tu więcej informacji Announcing Chronicles of Darkness! – Onyx Path Publishing

TLDR Kroniki Mroku = nWod 2E.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-01-2017 o 17:37.
Brilchan jest offline