Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2017, 18:34   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
(...) Co do tempa sesji to bym się trzymał, że tura trwa tydzień, jak gracz wyrobi się wcześniej to można pchnąć do przodu w ramach tej samej "tury", a sama tura kończy się po tygodniu. Tak plus minus. Będę się starał pisać częściej, ale praca i nauka własna, oraz inne okoliczności życia mego nie rozpieszczają, więc wiecie...
Ja mam podobną sytuacje z nauką oraz chorobami stąd ustawiłem taki a nie inny termin jak się tak ułoży to też postaram się szybciej dawać odpisy ale prawdopodobnie nie.

Po prostu przez chwilę zastanawiałem się czy nie zrobić tak że wasze postaci się od razu zgodzą w kilku zdaniach opisać jakie zadania wam Pan Andrzej wyznacza i przejść do wątków osobistych ale w trakcie pisania stwierdziłem że to za duże sterowanie postaciami. Doszedłem do wniosku że powinniście mieć okazje spokojnie przedstawić swoje postaci oraz zadecydować ile chcecie powiedzieć innym BG i zareagować na NPCów.

Jak chcecie to wasi bohaterowie mogą od razu powiedzieć w czym są dobrzy po prostu, nie chciałem aż tak sterować waszymi bohaterami mi jako graczowi by tak duże sterowanie się nie spodobało bez mojego pozwolenia. Po rytuale NPC powiedzą wam nieco o swoich możliwościach, sytuacji na działkach i wyzwaniach które w tym momencie trzeba rozwiązać. Sami będziecie musieli zadecydować czy wolicie rozwiązać każdy z nich grupowo czy każdy zajmie się czym innym.

Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Nie mów... ja noszę medalion z wizerunkiem Cthulhu i sławnymi słowami w R'lyeh-iańskim na obrzeżach...

Edit: Mistrzu, nie zapytałem w rekrutacji, bo zapomniałem, ale jak zapatrujesz się na rozwój postaci?
Chodzi o PEDEKI ? Raczej nie przewiduje ale będziecie zyskiwać bonusy wynikające z sytuacji fabularnych np. Jeżeli postać kupi salon fryzjerski i poświęci czas żeby ściągnąć tam klientów to będzie mogła sobie wpisać w kartę salon fryzjerski i zyski z niego.

Wielkich Przedwiecznych w sesji nie przewiduje ale w głębi świata duchów podobno kryją się potworne stwory...

Edit Jeżeli brakuje wam Mitów w ciekawiej oprawie to sesja Cooperatora rusza niedługo można jeszcze zapisać się i przeżyć ciekawą przygodę zerknijcie do rekrutacji
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-01-2017 o 18:45.
Brilchan jest offline